Yhteydenotto


Lasse Pelttari

Toimitusjohtaja, KTM, KLT 

lasse.pelttari@tili-tekno.fi

040 750 4577

Tuomas Pelttari

Talouspäällikkö 

tuomas.pelttari@tili-tekno.fi

040 090 1817

Armi Pitkänen

Kirjanpitäjä 

armi.pitkanen@tili-tekno.fi

044 381 6862

Aila Kurtti

Kirjanpitäjä 

aila.kurtti@tili-tekno.fi

044 381 6866

Sari Mertala

Kirjanpitäjä 

sari.mertala@tili-tekno.fi

044 381 6864

Hanna Saarenpää

Kirjanpitäjä 

hanna.saarenpaa@tili-tekno.fi

040 566 4491

Pia Järvenpää

Kirjanpitäjä 

pia.jarvenpaa@tili-tekno.fi

040 844 9516

Inkeri Tuomivaara

Kirjanpitäjä 

inkeri.tuomivaara@tili-tekno.fi

044 381 6861

Alli Pigg

Kirjanpitäjä 

alli.pigg@tili-tekno.fi

040 158 8284

Mirja Niskala

Reskontranhoitaja 

mirja.niskala@tili-tekno.fi

040 552 5837

Henna Kosamo

Kirjanpitäjä 

henna.kosamo@tili-tekno.fi

040 664 2257

Juulia Pelttari

Kirjanpitäjä 

juulia.pelttari@tili-tekno.fi

040 129 3040

Reskontranhoitaja

 

reskontra@tili-tekno.fi

040 552 5837


Pyydä tarjous!

Pyydä tarjous tai ota yhteyttä alla olevalla lomakkeella ja palaamme asiaan mahdollisimman pian.

Oma sijaintini
Hae ajo-ohjeet